Teslimat Bilgileri

Teslimat/Fatura Bilgisi

   Siparişleriniz, siparişinizi takip eden 3 ila 7 iş günü içinde kargoya teslim edilir. Ürünler kargoya teslim edildikten sonra bir iş günü içerisinde gönderinin teslimatı gerçekleştirilir.

   esatis.ankaradagozluk.com üzerinden satılan ürünler  mağaza stokları ile sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün mağazalardaki stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak ithalatçı firmayla irtibata geçilerek ürün temin edilmeye çalışılır. İthalatçı firma stoklarında bulunmayan ürünlere karşılık müşteriye bilgi verilerek  ödemesi iade edilir.


   Teslimat adresi siparişinizin kargo tarafından teslim edileceği adrestir. Her siparişinizde teslimat adresinizi tekrar girmek zorundasınız. Sistemimiz tarafından teslimat adresleriniz kayıt altına alınmamaktadır. Sadece fatura adresiniz üyelik bilgi formumuzda kayıtlıdır. Daha önce sipariş vermediyseniz kayıtlı bir adresiniz olmayacaktır. Teslim alacak kişi bölümü, paketlerinizin kargo personeli tarafından teslim edileceği kişidir ve kargo personeli bu kişi haricinde kargo paketlerinizi güvenlik açısından başka kimseye teslim etmeyecektir.

 

Kaydetmiş olduğunuz fatura adreslerinizi Hesabım bölümünden değiştirebilir ya da silebilirsiniz.

Önemli Not: Teslimat adresi olarak lütfen kargo şubelerinin adreslerini yazmayınız. Bu tarz toplu mal teslimi yapılan adreslerden siparişlerinizin teslimatı yapılmamaktadır.